NextStep
قدم بعدی با نکست استپ

در جهان امروز، بخش حمل‌ونقل از جمله بخش‌‏های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است كه علاوه بر تحت‌تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‏‌شود. گروه (Next Step) نکست استپ با شعار، قدم بعدی با ما، راهکاری اثربخش برای ارتقا سطح تکنولوژی در خودروهای مورد استفاده شهروندان ایرانی می‌باشد. این تیم تلاش در بروزرسانی سطح تکنولوژی خودروهای داخلی، بومی سازی فناوری خودروهای خارجی در ایران و راه‌اندازی مشاغل گسترده در این زمینه آغار به کار کرده است.

etude25

تاریخچه نکست استپ

نکست استپ از جوانانی با پشتکار بالا، از اساتید دانشگاه شریف و از متخصصانی با تجربه و جوان که دارای مدارک بین‌المللی و با سابقه می‌باشند تشکیل شده است. این مجموعه با تحقیق و توسعه در زمینه ساخت اولین خودرو اسپرت ایرانی، از سال ۱۳۹۳ شروع به کار کرد و ساخت این خودرو در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید و با عنوان تایفون، در نمایشگاه شهرآفتاب، به عنوان اولین خودرو اسپرت ایرانی با صفر تا صد ۵ ثانیه ‌ای رونمایی شد.

پروژه های دیگر این مجموعه شامل:

ساخت اولین بورد الکترونیکی ABS  در ایران (تمامی بورد های ABS  وارداتی می‌ باشند)

ریمپ بیش از 5000 خودرو

آپدیت موتور و گیربکس بیش از 3000 خودرو

تحقیق و توسعه شرکت مبتکران به منظور ارتقا نرم افزار و سخت افزار پروگرامر سون پروگ

آموزش مبتدی و تخصصی ریمپ ایسیو به بیش از 400 هنرآموز.

همکاری با شرکت مدیران خودرو به منظور پروژه طراحی و ساخت دیاگ و نرم افزار خواندن کیلومتر خودرو تیگو 5 و آریزو 5 اتمسفر و توربو.

تحقیق و توسعه شرکت مدیران خودرو به منظور آپدیت های نرم افزاری موتور و گیربکس چری تیگو 5، چری تیگو 7، چری تیگو 8 پرو و کلاسیک.

تحقیق و توسعه شرکت مدیران خودرو به منظور آپدیت های نرم افزاری موتور و گیربکس چری آریزو 5 و آریزو 6 و ایکس 22.

تحقیق و توسعه شرکت مدیران خودرو به منظور آپدیت های نرم افزاری موتور ام وی ام ایکس 22 پرو برای رفع ایراد توربو.

تحقیق و توسعه شرکت کاسپین خودرو به منظور آپدیت های نرم افزاری موتور کشنده های ماکسیموس 44 تن.

طراحی دستگاه دینامومتر اندازه گیرقدرت اتومبیل با همکاری شرکت کاتل.

آموزش مباحث تیونینگ نرم افزار و سخت افزاری خودرو در دانشگاه صنعتی شریف.

ساخت دیاگ بلوتوثی با ویژگی های منحصربفرد.

 

محصولات حال حاضر ما شامل:
۱- ریمپ ایسیو (کامپیوتر) خودروها به منظور رفع ایرادات نرم‌افزاری و دست‌یابی به حداکثر توانایی یک خودرو در استانداردترین حالت ممکن می‌باشد.
۲- آپدیت گیربکس به منظور رفع ایرادات نرم‌افزاری و بهبود عملکرد گیربکس‌های اتوماتیک در انواع خودروهای ایرانی، چینی و خارجی.

Services

خدمات نکست استپ

خدمات و محصولات حال حاضر ما شامل:
1. ریمپ ایسیو (کامپیوتر) خودروها در انواع استیج به منظور رفع ایرادات نرم‌افزاری و دست‌یابی به حداکثر توانایی یک خودرو در استانداردترین حالت ممکن می‌باشد.
2. آپدیت نرم افزاری موتور و گیربکس خودروهای ایرانی، چینی و خارجی. به منظور رفع ایرادات نرم‌ افزاری و بهبود عملکرد در اتومبیلها.
3. آپدیت مانیتور سیستم پخش در محصولات مدیران خودرو
4. برگزاری دوره های تخصصی ریمپ ایسیو
5. ریمپ ایسیو با دستگاه دینامومتر
6 . ارسال انواع فایل های ریمپ و کاستومایز شده در استیج های مختلف برای متخصصین ریمپ
7. بازدید و بررسی فنی قبل از ارائه خدمات

Targets

اهداف نکست استپ

مجموعه نکست استپ با مسئولیت محدود یکی از بهترین مجموعه ‌ها در زمینه ارتقا فنی نرم‌افزار و سخت‌افزار خودرو و مرکز آموزش تخصصی اتومکانیک بوده که در حال رشد روزافزون، تولید تکنولوژی و دانش‌های درون مرزی می‌باشد.
چشم انداز ما ورود به عرصه تکنولوژی‌های مدرن و ساخت پلتفرم جدید خودرویی می‌باشد اما در حال حاضر از مهمترین اهداف کوتاه مدت ما ایجاد کسب ‌و کار برای جوانان علاقه‌ مند به این رشته جذاب و راه‌اندازی خط تولید دستگاه های صنعتی مورد نیاز در کشورمی‌باشد.