همه چیز درباره نکست استپ

NextStep

قدم بعدی با نکست استپ

در جهان امروز، بخش حمل‌ونقل از جمله بخش‌‏های زیربنایی اقتصاد هر جامعه است كه علاوه بر تحت‌تأثیر قراردادن فرآیند توسعه اقتصادی، خود نیز در جریان توسعه دچار تغییر و تحول می‏‌شود. گروه (Next Step) نکست استپ با شعار، قدم بعدی با ما، راهکاری اثربخش برای ارتقا سطح تکنولوژی در خودروهای مورد استفاده شهروندان ایرانی می‌باشد. این تیم تلاش در بروزرسانی سطح تکنولوژی خودروهای داخلی، بومی سازی فناوری خودروهای خارجی در ایران و راه‌اندازی مشاغل گسترده در این زمینه آغار به کار کرده است.

تاریخچه نکست استپ

گروه (Next Step) نکست استپ متشکل از جوانانی با پشتکار بالا، نخبگان و اساتید دانشگاه شریف است. هیات مدیره متشکل از متخصصان با تجربه و جوان که دارای مدارک بین‌المللی بیش از ۵ سال است، می‌باشد. این افراد به طور جدی کار خود را در مجموعه نکست استپ آغاز کرده‌اند. این مجموعه با تحقیق و توسعه در زمینه ساخت اولین خودرو اسپرت ایرانی، از سال ۱۳۹۳ شروع به به کار کرده‌است. ساخت این خودرو در سال ۱۳۹۵ به اتمام رسید و با عنوان تایفون، اولین خودرو اسپرت ایرانی با صفر تا صد ۵ ثانیه‌ای در نمایشگاه شهرآفتاب رونمایی شد. پروژه‌های دیگر این مجموعه شامل ارتقا پهبادهای نظامی، ساخت اولین سخت افزار همراه مکانیک (در دست ساخت و اجرای نرم افزار)، ساخت اولین بورد الکترونیکی ABS در ایران (تمامی بورد های ABS وارداتی می‌باشند) و غیره می‌باشد. تیم ما در سال ۱۳۹۷ آزمایشات و بررسی‌های مختلف خود را به اوج خود رسانده و موفق به ورود به بازار تیونینگ خودرو را پیدا کردند.

Services

خدمات و سرویس های ما

محصولات حال حاضر ما شامل:
۱- ریمپ ایسیو (کامپیوتر) خودروها به منظور رفع ایرادات نرم‌افزاری و دست‌یابی به حداکثر توانایی یک خودرو در استانداردترین حالت ممکن می‌باشد.
۲- آپدیت گیربکس به منظور رفع ایرادات نرم‌افزاری و بهبود عملکرد گیربکس‌های اتوماتیک در انواع خودروهای ایرانی، چینی و خارجی.
۳- تولید و فروش تخصصی‌ترین پروگرامر ایرانی (سون پروگ)

اهداف نکست استپ

مجموعه نکست استپ با مسئولیت محدود یکی از قدرتمندترین شرکت‌ها در زمینه ارتقا فنی نرم‌افزار و سخت‌افزار خودرو و مرکز آموزش تخصصی اتومکانیک بوده که در حال رشد روزافزون، تولید تکنولوژی و دانش‌های درون مرزی می‌باشد.
از مهمترین اهداف کوتاه مدت ما ایجاد کسب‌وکار برای جوانان علاقه‌مند به این رشته جذاب و راه‌اندازی خط تولید بوردهای الکترونیکی مورد نیاز و قطعات افترمارکت خودروهای مسابقه‌ای (که تا به امروز از کشورهای خارجی تامین می‌شود) در کشور می‌باشد. چشم انداز ما ورود به عرصه تکنولوژی‌های مدرن و ساخت پلت فرم جدید خودرویی می‌باشد.