اینترنت یکی از ابزارهای مهم و شناخته شده در ارتباطات است و امروزه بخش مهمی از زندگی مردم شده است.
از کارهای کوچک مانند سفارش غذا گرفته تا فعالیت های پیچیده مثل امورات مالی بین کشورهای مختلف، همگی بر پایه اینترنت و به سرعت قابل اجرا هستند.

تا چندین سال پیش برای باخبر شدن از اخبار روز، مجبور بودیم که هر صبح مسافتی را طی کنیم و به باجه روزنامه فروشی برویم. اما، حالا به لطف حضور اینترنت، با یکی دو کلیک، به هر روزنامه محلی یا بین‌المللی دسترسی داریم.

از کاربردهای اینترنت، استفاده از آن برای بهره مند شدن از فرصتهای شغلی جدید میباشد. با راه اندازی یک کسب و کار در فضای اینترنت خدمات خودتان را به میلیون ها کاربر در سراسر جهان معرفی خواهید کرد. خلاصه اینکه در دنیای مدرن، فراگیری

مهارت های اینترنت، یکی از ملزومات ضروری به نظر می‌آید. به این منظور مجموعه نکست استپ در نظر دارد که خدمات خود را در زمینه ریمپ ایسیو با استیج های مختلف و بصورت آنلاین و ارسال فایل های ریمپ و کاستومایز شده، برای همکارانی که نیاز به ریمپ حرفه ای دارند، گسترش دهد.

i-TUNE چیست و چگونه میتوانیم از آن استفاده کنیم؟

i-TUNE به معنی Internet Tune می باشد که با این بخش به راحتی میتوانید بدون داشتن علم ریمپ، از طریق اینترنت به کارشناسان ما متصل شده و از مزایای ریمپ ایسیو استفاده کنید.

این بخش مربوط به افرادی است که متقاضی ریمپ ایسیو دارند اما زمان و شرایط ریمپ ایسیو حرفه ای را ندارند.

علاقه مندانی که در زمینه تنظیم موتور، تعمیرات خودرو، تعمیر سیستم اگزوز و کاتالیزور، نصب آپشن کار و هر زمینه ای از خودرو فعالیت میکنند میتوانند با در دست داشتن فقط یک پروگرامر مناسب، فایل (دامپ) ایسیو را خوانده و از طریق راه های ارتباطی برای کارشناسان مجموعه نکست استپ فرستاده و با دادن یکسری اطلاعات پایه، فایل ریمپ شده برای شما ارسال میگردد.

نکات مهم قبل استفاده سرویس i-TUNE

نکات مهم قبل استفاده سرویس i-TUNE

  • باید پروگرامر مورد نیاز را داشته باشید و استفاده از پروگرامرها را یاد بگیرید.
  • هرماشینی پروگرامر مناسب خود را دارد و مناسبترین و به قیمت ترین گزینه برای ماشین های ایرانی، چینی و کیاهیوندای پروگرامر TNM یا سون پروگ می باشد.
  • قبل استفاده ازین سیستم حتما با کارشناسان ما بصورت تلفنی و یا پیام در واتس آپ یا تلگرام ارتباط داشته باشید و موارد مورد نیاز خود را بیان کنید.
  • همراه با ارسال فایل، اطلاعات مورد نیاز مثل استیج دلخواه برای ریمپ، ضعف های خودرو، اصلاح دمای فن، هاردکاتاف، حذف خطاهای کاتالیزور بک فایر و… را نیز بیان کنید.
  • زمان ارسال فایل بین 9 صبح الی 18 غروب می باشد.
  • هر فایل حدودا 15 دقیقه تا 45 زمان نیاز دارد برای ریمپ کامل.

قیمت ریمپ از طریق i-TUNE به چه صورت می باشد؟

قیمت ریمپ از طریق i-TUNE از صد و پنجاه هزار تومان تا یک میلیون و پانصد هزار تومان است و بسته به مدل ماشین، مدل ایسیو، استیج مناسب،اصلاح دمای فن، بک فایر، هاردکاتاف، حذف سنسور و … متغیر می باشد.

چه خودروهایی از طریق i-TUNE ریمپ می شود؟

تمامی خودروها از بنز و BMW و لندکروز تا خودروهای چینی، ایرانی و حتی خودروهای سنگین دیزلی از طریق i-TUNE ریمپ میگردند فقط باید شخص متصدی، پروگرامر مورد نیاز آن اتومبیل را داشته باشد.

راهای دسترسی به سیستم i-TUNE

بعد از پروگرامینگ (خواندن دامپ ایسیو) خودرو مورد نظر، فایل را از طریق واتس آپ یا تلگرام به شماره 09212900206 ارسال میکنید.

ارسال فایل جهت i-TUNE